Pazartesi, Ekim 3, 2022

Netflix’in Yeni Türk Komedi Filmi Azizler Ön Tanıtım Videosu!

8 Ocak 2021 Tarihinde yayına girecek olan, Netflix yapımı bir Türk filmi olan Azizlerin özetini ve fragmanını bu içeriğimizde bulabilirsiniz! Şimdiden keyifli seyirler!

Özet

Azizler, varoluşsal bir kriz yaşayan Aziz’in öyküsünü anlatıyor. Gençlik yıllarının artık sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzaktır. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder… Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar, ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir. 

Berkun Oya‘nın kaleme aldığı filmde Aziz’i yetenekli oyuncu Engin Günaydıncanlandırıyor. Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman ve İrem Sak gibi birbirinden yetenekli isimler de ona eşlik ediyor. 

Azizler 8 Ocak’ta yalnızca Netflix’te.

Netflix Azizler İzle

Son Paylaşımlar

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Paylaşımlar