Cumartesi, Ekim 1, 2022

Netflix’de Mart Ayında Yayına Girecekler!

Netflix’de mart ayında hangi filmler ve diziler yayınlanacak? Bu paylaşımımızda sizlerle bu film ve dizileri paylaşıyoruz.Şimdiden keyifli seyirler!

  1. Stuggle Alley  (15 Mart 2021)

Oyuncu Çağatay Ulusoy‘un başrolünü Emir Ali Doğrul ile paylaştığı, OGM Pictures tarafından hayata geçirilen filmin yönetmen koltuğunda Can Ulkayotururken senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem‘e ait.

İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı… Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, fark edemediğimiz kâğıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise ona ve onun gibilere çocukluktan beri kol kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.

Mücadele Çıkmazı, 15 Mart 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.


2. Spirit: Özgürce Koşuyor  (22 Mart 2021)

Oscar® adayı olan Spirit: Stallion of the Cimarron filminden esinlenen Spirit Riding Free, evcilleştirilemeyen vahşi bir mustang’ın samimi yolculuğunu izliyor. Ruh, cesareti kendi cesaretine uyan Lucky adında bir kızla karşılaştığında yepyeni bir nesil, tüm cüretkar maceraları deneyimleyecek. Birlikte sınırları zorlarlar, arkadaşlığın gücünü kullanırlar ve özgür olmanın ne demek olduğunu keşfederler. En iyi arkadaşları yanlarında, sonsuz gezintiler, muhteşem atlar ve hiç bitmeyen eğlenceyle dolu bir dünyayı keşfederler. Dizi, 2017’de ABD, Kanada, Latin Amerika, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda, İskandinav ülkeleri, Benelüks ve Fransa’da yalnızca Netflix’te yayınlanacak.


2. Her Şeye Evet  (12 Mart 2021)

Özet

Çocuklarına ve iş arkadaşlarına sürekli “Hayır” demek zorunda kaldıklarını hisseden Allison ve Carlos, çocuklarının tüm isteklerini kabul edecekleri, “Her Şeye Evet” adını verdikleri bir gün belirler. 24 saat boyunca kuralları çocuklar koyacaktır. Los Angeles’ın altını üstüne getirdikleri bir maceraya atılacaklarından ve bu maceranın aile bağlarını hiç olmadığı kadar güçlendireceğinden ise hiç haberleri yoktur.

Oyuncular: Jennifer Garner, Edgar Ramirez, Jenna Ortega, Julian Lerner, Everly Carganilla, Fortune Feimster, Nat Faxon, Arturo Castro, Molly Sims

Yönetmen: Miguel Arteta

Son Paylaşımlar

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Paylaşımlar