Pazar, Ekim 2, 2022

Netflix’de Şubat Ayında Yayına Girecekler!

Netflix’de şubat ayında hangi filmler ve diziler yayınlanacak? Bu paylaşımımızda sizlerle bu film ve dizileri paylaşıyoruz.Şimdiden keyifli seyirler!

Kozmik Kid Netflix (2 Şubat 2021)

Kozmik Kid, küçük bir çöl kasabasında özgür ruhlu büyükbabası ile birlikte yaşayan, geniş bir hayal gücüne sahip meraklı bir oğlanın maceralarını anlatıyor. Bir uzay gemisi enkazında Beş Kozmik Güç Taşı bulan Kid, kahraman olma hayallerinin gerçeğe dönüştüğünü düşünür. Uzaylılar taşları geri almak için harekete geçtiğinde ise Kid onların saldırılarına karşı koymak için yerel kahramanlardan bir ekip kurar. Ancak Kid ve ekibi ne kadar iyi kalpli olsa da iyiliği koruma konusunda bir o kadar kötüdür. Yaşadıkları maceralar Kid’e gerçek bir kahraman olmanın hayallerindekinden çok farklı olduğunu öğretir.

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją Netflix (3 Şubat 2021)

Yılbaşı gecesi her şey olabilir. Özellikle kafa karıştırıcı ilişkiler ve duygusal gerilimler uyuşturucu ve tehlikeli seks ile karıştırıldığında. İki dedektif, Yeni Yıl Günü bir banliyödeki cesetlerle dolu bir eve girdiklerinde yaşar. Katliamın nedenini belirleyemiyorlar.

Zamanda bir gün geriye gidersek, yılbaşı gecesi eğlenmeye karar veren her yaştan gençle tanışıyoruz. Bunların arasında şunlar var: Bulutlarda sallanan Anastasia ve bir rapçi olarak kariyer hayal eden ortağı Dżordan. Parti sırasında, çevresine uymayan 40 yaşındaki Gloria ile tanışırlar ve ona çok daha genç ve sürekli utanmış bir Pawel eşlik eder. Yeni Yılı karşılama vesilesiyle, Daniel’in de büyük planları vardır – kız arkadaşı Andżelika’ya evlenme teklif etmek ister. Hepsi de bağımlılıklarla mücadele eden ve kendisine kapalı olan fotoğrafçı Filip tarafından izleniyor.

Suikast ev sahibi Marek, nevrotik bir pizza servisçisinin kapısını açtığında ve Anastasia, Filip ile bir an yalnız kalmaya karar verdiğinde, ikisi de olağandışı rastgele olaylar makinesinin başlamak üzere olduğundan ve kanlı ve beklenmedik final.

Tehlikeli Nokta Netflix (11 Şubat 2021)

İsveç yapımı aksiyon gerilim filmi Tehlikeli Nokta, İsveç dağlarında geçiyor ve evliliklerinde sorun yaşayan yirmili yaşlarının sonundaki çift David ile Nadja’yı konu alıyor. Nadja’nın hamile olduğunu öğrenen çift, ilişkilerini canlandırmak için İsveç’in kuzeyindeki olağanüstü dağlarda kayak tatiline çıkmaya karar verir. Ancak iki yerel avcı ile ufak bir tartışma olarak başlayan olayın ardından, romantik kaçamakları yavaş yavaş kâbusa dönüşür. Kısa süre sonra çadırlarının üzerinde kırmızı bir lazer noktası görürler ve soğuk, acımasız vahşi doğaya kaçmak zorunda kalırlar. Dağlarda tamamen tek başına kaldıkları yetmezmiş gibi, bir de acımasız tetikçiler peşlerine düşer. Bu sadistçe av sırasında çiftin geçmişi de peşlerini bırakmaz.

Sevdiğim Tüm Erkeklere Şimdi ve Sonsuza Dek Netflix (12 Şubat 2021)

Özet Lara Jean Covey lisenin sonu ve yetişkinliğin başlangıcı için hazırlanırken, hayatını değiştiren bir çift gezi, mezun olduktan sonra ailesi, arkadaşları ve Peter ile olan hayatın nasıl olacağını yeniden hayal etmesine yol açar.

Odio, de Dani Rovira Netflix (12 Şubat 2021)

On the stage of the Soho Caixabank Theatre in Malaga, the actor Dani Rovira offers his most sincere, delirious and non-filtered vision of the human being in these current times. If your laughter is primitive, you’re a vegan, you have a dog or a cat, you frequently visit Instagram, you’re doing remodelations, you’re a mother or Antonio Banderas himself, if you use dating apps, you’re just quick-tempered… , get ready: there’s hate for everyone. Oh! And don’t be offended!

I Care A Lot Netflix (19 Şubat 2021)

I CARE A LOT follows Marla Grayson (Rosamund Pike), a highly successful legal guardian with a knack for exploiting the law to her financial benefit. After discovering her seemingly innocent new client (Dianne Wiest) harbors dangerous secrets, Marla and her partner (Eiza González) come to find they have unknowingly triggered a battle with a ruthless adversary (Peter Dinklage).

Senin İçin Çıldırıyorum Netflix (26 Şubat 2021)

Dani de la Orden (Élite) tarafından yönetilen Senin İçin Çıldırıyorum 26 Şubat 2021’de Netflix’te.

Carla(Susana Abaitua) adlı gizemli kadınla yaşadığı büyülü bir tek gecelik ilişkinin ardından Adri (Álvaro Cervantes) onu tekrar görmek ister ve Carla’nın kaldığı psikiyatri kliniğine kendi isteğiyle yatmaya karar verir. Ancak kısa süre sonra, buradan çıkmanın düşündüğü kadar kolay olmadığını fark eder. 

Oyuncu kadrosu: Álvaro Cervantes, Susana Abaitua, Luis Zahera, Txell Aixendri, Nil Cardonder, Eduardo Antuña, Aixa Villagran, Paula Malia, Aaron Porras, Ferran Rañé, Alberto San Juan, Rocío León ve Kike García.

Orange Is the New Black Netflix (28 Şubat 2021)

Orange is the New Black, Emmy® ödüllü Jenji Kohan imzalı, kadın cezaevinde yatan ve birbirinden çok farklı bireylerden oluşan bir grup mahkumu anlatan sıra dışı ve eleştirmenlerden övgüler alan bir dizi. Afrika hariç tüm bölgelerde bazı sezonlar veya tüm sezonlar izlenebilir. Orange is the New Black Netflix’te.

The Crew Netflix Şubat 2021 (15 Şubat 2021)

The Crew‘da başrol oyuncusu Kevin James, Bobby Spencer Racing adlı kurgusal bir NASCAR takımının ekip şefini canlandırıyor. Takım sahibi emekliye ayrılarak görevi kızı Catherine’e (Jillian Mueller) bıraktığında James onun takımı modernize etme çabalarına karşı kendini ve ekibini korumak zorunda kalıyor. Diğer başrollerde Freddie Stroma, Sarah Stiles, Gary Anthony Williams ve Dan Ahdoot’a yer veren dizide Paris Berelc ve Bruce McGill de konuk oyuncu olarak rol alıyor. 

Jeff Lowell (The Ranch, Two and a Half Men, Spin City) senarist, dizi sorumlusu ve baş yapımcı olarak görev yaparken dizinin tüm bölümlerinin yönetmeni Andy Fickman (Sakar Polis 2, Playing With Fire) baş yapımcılık görevi de üstleniyor. James, Jeff Sussman (The King of Queens, Sakar Polis) ve Todd Garner’ın da (Yakalandın!, Isn’t It Romantic, Mortal Kombat) baş yapımcıları olduğu dizide NASCAR adına Matt Summers ile Tim Clark baş yapımcılık görevi üstleniyor.

Aşk² Netflix Şubat 2021 Squared Love Netflix

Aşk² babasının borçlarını ödemek için fotomodel (“Klaudia”) olarak gizli bir ikinci hayat süren öğretmen Monika hakkında bir romantik komedi. Monika bir fotoğraf çekimi sırasında çapkınlığıyla tanınan gazeteci Enzo ile tanışır. Enzo’yu reklamda yer almaya patronu ve sevgilisi Alicja zorlamaktadır. Fotoğraf çekiminde işler hepten sarpa sarar ve iki model birbirlerinin en büyük düşmanı olur.

Suç Mahalli: Cecil Hotel Netflix Şubat 2021 (10 Şubat 2021)

Yönetmen Joe Berlinger (BİR KATİLİN İFADELERİ: TED BUNDY, PARADISE LOST) imzalı SUÇ MAHALLİ: CECIL HOTEL, güncel suçlarla ilişkili kötü şöhretli mekânları çevreleyen efsaneleri ve gizemi mercek altına alan yeni bir belgesel dizisinin ilk sezonu. Los Angeles merkezindeki Cecil Hotel yaklaşık bir yüzyıl boyunca zamansız ölümlerden seri katillere ev sahipliği yapmaya kadar, kentte gerçekleşen en kötü şöhretli olaylarla ilişkilendirilmiştir. Otelde konaklayan üniversite öğrencisi Elisa Lam’in 2013’te ortadan kaybolması, medya çılgınlığını tetikleyerek olayı çözmeye hevesli küresel internet dedektiflerini harekete geçirmişti. Otelin karmaşık tarihindeki son halka olan bu kayıp vakası, Los Angeles’ın en korkunç ortamlarından birine tüyler ürpertici ve etkileyici bir bakış atma fırsatı sunuyor.

Space Sweepers Netflix Şubat 2021 (5 Şubat 2021)

2092’de geçen bu filmde uzay gemisi Zafer, uzay enkazı toplayan çok sayıdaki gemiden biridir. Mürettebatında dâhi uzay pilotu Tae-ho (Song Joong-ki), esrarengiz eski uzay korsanı Kaptan Jang (Kim Tae-ri), uzay mühendisi Tiger Park (Jin Sun-kyu) ve yeniden programlanmış askerî robot Bubs’ın (Yoo Hai-jin) yer aldığı Zafer uzay gemisi, tüm diğer uzay temizlikçilerini geride bırakır. En son enkaz avı sırasında, kaza yapan bir uzay mekiğini ele geçiren Zafer mürettebatı, mekiğin içinde 7 yaşında bir kız çocuğu bulur. Bu kızın UTS Uzay Muhafızları tarafından aranan, insan benzeri bir robot olduğunu fark ettiklerinde, kızın karşılığında fidye talep etmeye karar verirler.

Ateşböceği Yolu Netflix Şubat 2021 (3 Şubat 2021)

New York Times’ın En Çok Satan kitabına dayanan Ateşböceği Yolu, birbirinden ayrılamaz iki en iyi arkadaşın ve dört çalkantılı on yılı kapsayan kalıcı, karmaşık bağlarının kapsamlı hikayesidir.

Başroldekiler: Katherine Heigl ve Sarah Chalke

Şovmen ve Yürütücü Yapımcı: Maggie Friedman

Yürütücü Yapımcılar: Stephanie Germain, Lee Rose, Katherine Heigl

Strip Down, Rise Up: Kadınların Direk Dansıyla Yükselişi Netflix Şubat 2021 (5 Şubat 2021)

Oscar adayı yönetmen Michèle Ohayon STRIP DOWN, RISE UP: KADINLARIN DİREK DANSIYLA YÜKSELİŞİ ile karşınızda. Tensel hareket ve direk dansı sanatıyla travmalarından ve beden imajı sorunlarından kurtulan farklı kişiliklere sahip kadınların oluşturduğu enerjik bir gruba dair samimi bir belgesel   sizi bekliyor.

Malcolm ve Marie Netflix Şubat 2021 (5 Şubat 2021)

Sam Levinson’ı Zendaya ve John David Washington ile buluşturan bu acıklı romantik dramda, bir yönetmen  (Washington) ve kız arkadaşı (Zendaya) bir filmin gala kutlamasından eve döner. Adam, filmin eleştirmenlerin beğenisini ve finansal başarıyı çabucak yakalayacağından emin görünmektedir.  Ancak gecenin devamında ilişkileriyle ilgili gerçekler aniden su yüzüne çıkarak aralarındaki sevginin gücünü sınamaya başlar.  Görüntü yönetmeni Marcell Rév ile çalışarak son derece özgün bir filme imza atan Levinson, Hollywood’un unutulmaz aşk filmlerine saygı duruşunda bulunuyor ve sinemanın geleceğine dair inancını samimi bir şekilde ifade ediyor.

Pelé Netflix Şubat 2021 (23 Şubat 2021)

Bu uzun metrajlı belgesel, ikonik futbolcu Pelé’nin hikâyesini, mükemmellik arayışını ve elde ettiği efsanevi statüyü anlatıyor. Pelé’nin daha önce hiç gün yüzüne çıkmamış röportajlarına yer veren film, müthiş arşiv görüntülerinin yanı sıra Zagallo, Jairzinho, Rivellino gibi efsanevi eski takım arkadaşlarıyla yapılan röportajları da içeriyor. Hikâye, üç kez Dünya Kupası’nı kazanan tek futbolcu olan Pelé’nin 1958’de genç bir süperstarken ulusal bir kahramana dönüştüğü 1970’e kadar olan ve aynı zamanda Brezilya’nın tarihinde radikal fakat çalkantılı bir dönemi de simgeleyen 12 yıllık olağanüstü zaman dilimine derinlemesine bir bakış sunuyor. PELÉ’nin yönetmenliğini David Tryhorn ile Ben Nicholas, yapımcılığını Pitch Productions ve baş yapımcılığını Oscar ödüllü yapımcı Kevin Macdonald üstleniyor.

Doğaya Karşı Mücadele: Safari Macerası Netflix Şubat 2021 (16 Şubat 2021)

Bear Grylls, ailece izleyebileceğiniz 90 dakikalık interaktif bir filmle geri dönüyor: “Doğaya Karşı Mücadele: Safari Macerası”. Vahşi yaşam koruma alanını çevreleyen çit gizemli bir şekilde zarar görmüş ve bazı hayvanlar kaçmıştır. Bear; haylaz bir babunu kurtarmak, acıkmış bir aslanın izini sürmek ve daha fazla hayvan kaçmadan çiti onarmak için yardıma çağrılır. Zaman kısa ve yerine getirilmesi gereken üç görev var. Bu yüzden Bear’a yardım etmeniz gerekiyor. Gizli bir görev de barındıran bu interaktif macerada, yaptığınız her seçim olayların gidişatını değiştirecek. Neyi seçtiğinize çok dikkat edin!


Son Paylaşımlar

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Paylaşımlar