Cumartesi, Ekim 1, 2022

Exxen Konuşanlar 6. Bölüm (Konuşanlar 37. Bölüm)

Son günlerde trend olan program “Konuşanlar” ın 6. bölüm fragmanı yayınlanınca içeriğimizden izleyebilirsiniz! Bu bölümün fragmanına içeriğimizden ulaşabilirsiniz! Konuşanlar 6. Bölüm 30 Ocak Cuma günü yayına girecek!

Exxen Konuşanlar 6. Bölüm Fragman

Maalesef Hasan Can Kaya’nın yeni yaptığı anlaşmadan dolayı videolar Youtube’dan kaldırılmıştır. Sadece Fragmanlar yayınlanmaktadır. İzlemek için Exxen platformuna girmeniz gerekmektedir.

Hasan Can Kaya Kimdir

16 Aralık 1989 yılında İstanbul Güngörende doğmuştur. Yaptığı şakalar yüzünden sürekli fırçalar yiyordu.Lisede karar verip tiyatroya yöneldi.

Bir süre senaristlik yaptı. Bu sektörde yaşadığı mobbing ve engellerden dolayı mesleğine bir süre ara vererek farklı bir işe yöneldi.

Hasan Can Kaya “1 Erkek 1 Kadın” dizisinde senaristlik yaptı ve dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş’ta stand up gösterileri yapmaya başladı.

Kısa zamanda seyircilerde geri dönüşler alıp daha fazla ünlendi. Haftada 4 gün stand up gösterisi yapmaya başladı. Seyircilerden aldığı geri dönüşlerle yazarlığı bırakarak bu işe yöneldi.

Son Paylaşımlar

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Paylaşımlar