Pazar, Ekim 2, 2022

Lady Diana’nın Hayatı Film Oluyor: Spencer Filmi

Lady Diana’nın hayatı sizlerin de bildiği gibi birçok defa dizilere ve filmlere konu olmuştur. Bu güzel ve mahzun prensesin hayatı hem masalsı hem de oldukça dramatikti. Bu yüzden onun hayatı ve hakkındaki bilinmeyenler her zaman kamuoyunun dikkatini çekmiştir.

Lady Diana’nın hayatı yine film oluyor. Filmin adı: Spencer, çekimler Almanya’da başladı bile. Spencer filminin 2021 sonbaharında izleyicisiyle buluşacak. Ve asıl bombaya gelirsek, Lady Di’yi Kristen Stewart canlandıracak. Basına düşen ilk fotoğrafa bakılırsa aralarındaki benzerlik şaşırılacak derecede.

Spencer Filmi, 1990’larda Lady Diana’nın Sandringham’da Kraliyet ailesiyle birlikte geçirdiği 3 günü anlatıyor. Çünkü Lady Di, Prens Charles ile evlilik kararını bu 3 günlük tatilde alıyor ve tamamen hayatı değişiyor. Masal gibi gözüken bu evlilik, içinde tam bir trajedi barındırıyor.

Alacakaranlık film serisindeki Bella Swan karakteri ile ünlenen, başrol oyuncusu Kristen Stewart’ a gelirsek, inanılmaz derecede Prenses Diana’ya benzemiş. Daha önce yer aldığı projelere bakarsak bu filmde nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Ama harika bir iş çıkaracağından hiç şüphe yok.

Filmleri: Alacakaranlık Serisi, Charlie’nin Melekleri, Clouds of Sils Maria, Panik Odası, Happiest Season …

Son Paylaşımlar

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Paylaşımlar