Çarşamba, Eylül 28, 2022

İrem Derici Eski Hali – İrem Derici Kimdir – İrem Derici Babası Kimdir

İrem Derici 21 Mart 1987 İstanbul doğumludur. Babası Hulusi Derici, annesi is Jale Ediz’dir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı piyano bölümünü bitirdi.

Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesinde aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren İrem Derici aynı üniversitede Pazarlama ve İletişim yüksek lisansı yapmaya başladı.

Bu zamanlarda O Ses Türkiye programına katılarak, yarı finale kadar yükseldi.

O Ses Türkiye macerasından önce ise 3 yıl reklam ajansında metin yazarlığı yaptı ve bu dönemlerde Monopop grubuyla ülkenin dört bir yanında sahne aldı.

2012 yılında profesyonel olarak müzik hayatına giriş yaptı. Bu yıl “Bensiz Yapamazsın” isimli single ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Mayıs 2013 ikince single çıkardı. Bu singleı ise “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı” idi. 2013 yılında single yayınlamaya devam eden Derici klibini çektiği “Zorun Ne Sevgilim” ile Türkiye’de 3 hafta boyunca 2. sırada yer aldı.

İrem Derici’nin Babası Kim?

Herkesin sorduğu sorulardan biri. İrem Derici’nin babası Hulusi Derici İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Hulusi Derici’nin reklam ajansı vardır ve bu konuda başarılı bir firmadır. Firma adı ise M.A.R.K.A dır.

İrem Derici Eski Hali

Bir diğer merak edilen konu ise İrem Derici’nin eski halidir. Bunun içinde size bir adet fotoğraf göstermek istedik.

İrem Derici Makyajsız Hali

İrem Derici Fotoğrafları

Son Paylaşımlar

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Paylaşımlar