Pazartesi, Ekim 3, 2022

Netflix’de Temmuz Ayında Yayına Girecekler!

Netflix’de temmuz ayında hangi filmler ve diziler yayınlanacak? Bu paylaşımımızda sizlerle bu film ve dizileri paylaşıyoruz.Şimdiden keyifli seyirler!

Young Royals Netflix

Türkiye’de 1 Temmuz 2021

Özet

Prens Wilhelm (Edvin Ryding) prestijli yatılı okul Hillerska’ya geldiğinde gerçek benliğini keşfetme ve gerçekte nasıl bir hayat istediğini bulma fırsatı elde eder. Wilhelm kraliyet yükümlülüklerinden uzakta, koşulsuz sevgi dolu ve özgür bir gelecek hayal etmeye başlar. Ancak beklenmedik şekilde veliaht olmasının ardından, yaşadığı ikilem giderek büyür. Artık Wilhelm için aşkı ve görevleri arasında bir seçim yapma zamanı gelmiştir.

Kozmik Kid, küçük bir çöl kasabasında özgür ruhlu büyükbabası ile birlikte yaşayan, geniş bir hayal gücüne sahip meraklı bir oğlanın maceralarını anlatıyor. Bir uzay gemisi enkazında Beş Kozmik Güç Taşı bulan Kid, kahraman olma hayallerinin gerçeğe dönüştüğünü düşünür. Uzaylılar taşları geri almak için harekete geçtiğinde ise Kid onların saldırılarına karşı koymak için yerel kahramanlardan bir ekip kurar. Ancak Kid ve ekibi ne kadar iyi kalpli olsa da iyiliği koruma konusunda bir o kadar kötüdür. Yaşadıkları maceralar Kid’e gerçek bir kahraman olmanın hayallerindekinden çok farklı olduğunu öğretir.

Naomi Osaka Netflix

Türkiye’de 13 Temmuz 2021

Kısa özet

Dünyanın en iyi tenisçilerinden biri olmak nasıl bir his? Kendi kuşağının en yetenekli ve çok yönlü sporcularından birinin hayatına samimi bir bakış sunan bu belgesel, dünya çapında tanınan bir süperstar ve baskılarla dolu bir dünyada kendi yolunu bulan genç bir kadın olarak Naomi Osaka’yı Naomi Osaka yapan zorlu kararlara ve sevinç dolu zaferlere ışık tutuyor.

Özet

Üç bölümden oluşan bu samimi dizide, dünyanın en iyi tenisçilerinden biri olan Naomi Osaka’nın hayatına içeriden bakıyoruz. Daha önce yayınlanmamış görüntüler eşliğinde Osaka’nın tenis oynamakla kalmayıp kendi sesini de bulmaya başladığı tarihî iki yıl boyunca Osaka’yı izliyoruz. Kâh siyahilerin yaşam haklarını savunmak için maske giyerek grand slam unvanlarını korumaya çalışan, kâh akıl hocası Kobe Bryant’ın ardından yas tutan, kâh bağımsızlığını keşfe çıkan Naomi’nin kişisel düzeyde karşı karşıya kaldığı zorluklar, kamusal alanda yaşadığı zorluklarla başa baş gitmeye başlıyor. Dizi, Osaka’nın gündelik hayatını yansıtan doğal çekimler eşliğinde onun yoğun antrenman ve seyahat programını izliyor, yaşadığı baskıların farklı yönlerini irdeliyor ve kort dışındaki zamanını yakın aile ve arkadaş çevresiyle nasıl geçirdiğini gözler önüne seriyor. Osaka’yla birlikte dünyayı gezdiğimiz farklı bölümlerde, Osaka’nın Haiti’ye dayanan kökleri ve temsil ettiği ülke Japonya’yla olan derin bağı da mercek altına yatırılıyor. İzleyiciler, genç bir sporcu ve yükselen bir lider olarak çok yönlü kişiliğini sergileyen Naomi’nin ödün vermeyen dürüstlüğüne ve kırılganlığına tanık olacak.

Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor Netflix

Türkiye’de 21 Temmuz 2021

Özet

Arcadia Hikâyeleri üçlemesinde geçen olayların sonrasını anlatan öyküde Arcadia kahramanları, insanlığı Dünya’yı yok etmekle tehdit eden antik titanları çağırmak için kontrol edilemeyen kara büyülerini kullanan kötü niyetli Gizem Birliği’nden korumak amacıyla bir araya gelmelidir. 

Kâinatın Hâkimleri: Keşif Netflix

Türkiye’de 23 Temmuz 2021

Özet

Efsanevi karakterlerin yıllar önce kaldığı yerden devam eden yenilikçi ve aksiyon dolu animasyon dizisi “Kâinatın Hâkimleri: Keşif”te Eternia için verilen savaş doruk noktasına ulaşıyor. He‑Man ve İskeletor arasındaki şiddetli savaşın ardından Eternia bölünmüş ve Gri Kafatası Muhafızları dağılmıştır. Teela, sırlar yüzünden yıllarca ayrı düşmüş kahramanları tekrar bir araya getirmek ve kayıp Güç Kılıcı’nın gizemini çözmek için kolları sıvar, fakat Eternia’yı yeniden kurmak ve evrenin sonunun gelmesini engellemek için fazla zamanı yoktur.

Sevgilimden Son Mektup Netflix

Türkiye’de 23 Temmuz 2021

Özet

Günümüze ve geçmişe ait iki hikâyenin iç içe geçtiği SEVGİLİMDEN SON MEKTUP, 1965 yılına ait bir dizi gizli aşk mektubu bulan ve bu mektupların ardındaki yasak aşkın gizemini çözmeye karar veren hırslı gazeteci Ellie Haworth’ın (Felicity Jones) yaşadıklarını aktarıyor. Ellie, varlıklı bir sanayiciyle evli olan Jennifer Stirling (Shailene Woodley) ve Jennifer’ın eşinin haberini yapmakla görevlendirilen finans gazetecisi Anthony O’Hare’in (Callum Turner) hikâyesine ışık tutarken, azimli ve çekici bir arşivcinin (Nabhaan Rizwan) mektupları bulmasına yardım etmesiyle kendisini de bir aşk hikâyesinin içinde bulur. Film, JoJo Moyes’un romanından uyarlandı ve Augustine Frizzell tarafından yönetildi.

Tek Çare Aşk Netflix

Türkiye’de 29 Temmuz 2021

Özet

Bu romantik komedide umut vadeden pop yıldızı Erica (Christina Milian), müzik kariyerinin dibe vurmasının ardından gönülsüzce kabul ettiği bir iş için Morityus’ta bir adadaki lüks tatil köyüne gider ve kendini eski nişanlısının düğününde orkestra şarkıcısı olarak bulur. Erica eski ilişkisini müstakbel gelin Beverly’den gizli tutmaya çalışsa da eski sevgilisi Jason’ı (Jay Pharoah) hâlâ unutamadığını fark eder. Üstelik Jason’ın erkek kardeşi Caleb’ın (Sinqua Walls) onların birbirlerine tekrar âşık olmasını engelleme çabaları da işe yaramaz. Aşk ve aile bağlarını irdeleyen bu sıcak ve eğlenceli romantik öykü şu soruya yanıt arıyor: Erica acaba Beverly’nin düğününde mi şarkı söyleyecek, yoksa kendi düğününde mi?

Emekli Ajan Netflix

Türkiye’de 30 Temmuz 2021

Özet

Fransız gizli servisindeki özel ajanlık görevinden ayrıldıktan sonra paralı askerlik yapmaya başlayan “Sis” kod adlı Richard Brumère, oğlu Archibald’a 25 yıl önce verilen dokunulmazlığın kaldırılmasıyla tekrar işbaşı yapmak zorunda kalır. Çünkü bir mafya operasyonu yüzünden Archibald’ın hayatı tehlikededir. Onu kurtarmak için Richard’ın eski tanıdıklarından yardım istemesi, kenar mahallede yaşayan bir grup gözü kara gençle ve sıra dışı bir bürokratla iş birliği yapması ve en önemlisi Archibald’a babası olduğunu söyleyecek cesareti toplaması gerekmektedir.

Son Paylaşımlar

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Paylaşımlar